Elmas Hakkında

2021 yılında hizmet sektörüne girme kararı aldığımızda Elmas Organizasyon Afyon’da kuruldu.
Kurulduğumuzdan beri neredeyse her gün çiftlerimizden bir şeyler öğrendik ve kendimizi geliştirdik. Bu yüzden organizasyonlarınız esnasında oluşabilecek olumsuzluklar için teknolojik bir alt yapı oluşturduk ve birçok önlem aldık.
Elmas Organizasyon olarak  salonlarımızın kapasiteleri ve sunduğumuz hizmetlerden bahsedecek olursak…
Salonumuz 500 kişilik bir kapasiteye sahiptir.
Salonumuz yüksek tavan, kolonsuzdur. İklimlendirme ile pandemi şartlarına uygundur. Jeneratör ile en güzel gününüz kesintiye asla uğramaz.

elmas organizasyon
elmas organizasyon

Küçük Detaylar

Salonlarımızın tümünde ise profesyonel iklimlendirme sistemleri ve sürekli temiz hava sağlamak adına havalandırma mevcut. Ayrıca tehlikeli durumları da düşündük ve tedbirimizi aldık; acil çıkış, yangın merdiveni ve otomatik yangın söndürme sistemi ile özel güvenliklerimiz de bulunuyor. 
Mekân süslemelerimiz için  lüks ve konforlu sandalyeler ile masalarımız konseptinize uygun olacak şekilde hazırlanıyor. Masalarınız ise dekoratif amaçlı ışıklı şamdanlar ile konseptinizi tamamlıyor.
Konuklarınızın gece boyunca keyifli olması için profesyonel müzik- ses sistemimiz de devrede oluyor. Ayrıca ışıklandırma ve lazer show sistemi ile de geceniz renklendiriliyor.
Bunların yanında; porselen tabaklar, cam bardaklar ve metal çatal- bıçaklar ile yemek ya da ikram servislerinizi gerçekleştiren güler yüzlü hizmet ekibiz de konuklarınızı gece boyunca ağırlıyor.
Gelin karşılama, ışıklı gelin yolu süslemelerinizi hatta salon içi fotoğraf çekimi, video çekimi, anı defteri gibi ekstra hizmetlerimizi de çiftlerimize sunuyoruz.
Düğün, kına, nikah, nişan ve hatta neredeyse tüm davetleriniz için keyifle organizasyonlar düzenleyen Elmas Organizasyon Afyonkarahisar Erkmen’de en özel günlerini unutulmaz kılmak için çiftlerini bekliyor… Hadi siz de formu doldurarak bizimle iletişime geçin ve fiyat teklifleri alın!