Reyhan & Deniz

Mekan yeni bir mekan ve oldukça ferah iç dekorasyon olarak zaten en yeni olan mekan. Yemekli olan organizasyonumuzda yemeklerin tadı sunumu görselliği gayet güzeldi. Yetkili ve çalışanlardan da oldukça memnun kaldık. Lokasyon olarak da çok kolay bulunabilir bir mekan.

elmas organizasyon
elmas organizasyon
Ceren & Ramazan

Tam hayalimdeki gibi bir kalite de düğün gerçekleştirdiler.en önemli olan düğün esnasındaki görevlilerin hizmet kalitesi.ben kendi düğünümün tadını çıkarırken gözüm hiç arkada kalmadı.hem şahane güzellikle hemde üstün kalite de bir düğün yaptılar bana.şimdi izlemelere doyamıyorum düğünümü.iyi ki iyi ki burda yapmışım

Saliha & Ali

Güler yüzlü bir ekip..Aklıma gelmeyen ayrıntıları hatırlamam konusunda yardımcı oldular.Bu mutlu günümü daha da güzelleştirdikleri için çok teşekkürler Her şeyiyle çok memnun kaldım.Gözleriniz kapalı güvenebilirsiniz.

elmas organizasyon
elmas organizasyon
Keziban & Ahmet

Yeni konseptleriyle bütün gelin adaylarının vazgeçilmez kusursuz ve bir o kadar da rüya gibi bir düğün dedikleri bu olsa gerek. Tam anlamıyla hayaldi gerçek oldu diyebiliriz. Hem fiyat hem de kalite olarak kesinlikle öneririm . Özellikle organizasyon sırasındaki süprizleri ve bizimle ilgi ve alakaları üst seviyedeydi.